Dvacítka má stříbro!

28. července 2007 v 19:57 | Povy |  U-20
Čeští mladíci prohráli ve finále mistrovství světa s favorizovanou Argentinou
FINÁLE MS DO 20 LET 1:2 Poločas 0:0
TORONTO - Česká dvacítka nezvládla dotáhnout svůj sen o titulu mistrů světa. Ve finále šampionátu prohrála s Argentinou 1:2. Zápas dobře rozjela, vedla po parádě útočníka Fenina, jenže soupeře nakoplo k úspěchu rychlé vyrovnání Aguera. Čtyři minuty před koncem Zarate uťal překvapivou střelou naděje Čechů. Argentina tak slaví už šestý titul mistra světa v této věkové kategorii.
Kdo čekal, že se čeští mladíci zaleknou jihoamerických hvězd a zakopou se před vlastním pokutovým územím, byl na omylu. Soukupův tým držel se soupeřem krok a nevynechal jedinou šanci k zaútočení.
Už v 10. minutě měl největší příležitost první půle Marek Suchý, jehož ránu zblízka vyrazil argentinský gólman na tyč a pak již obrana favorita odkopla míč do bezpečí. Šest minut před půlí pak nezakončil ve slibné pozici akci Střeštík. Jihoameričané do přestávky kouzlili s míčem pouze ve středu hřiště. Víc jim zformovaná česká defenziva nedovolila. Český brankář čelil jen dvěma trestným kopům z dálky, případně likvidoval pouze centrované míče. S přibývajícím časem stoupala nervozita Argentinců, takže začali sbírat žluté karty.
Po pauze zápas gradoval. První "tutovky" se dočkali Argentinci. V 50. minutě se sám před gólmanem Petrem ocitl špílmachr Morález, ale český brankář čaroval a míč vyrazil. Hned z protiútoku pak Kaloudovu dělovku z deseti metrů refl exivním zákrokem zneškodnil brankář Romero. A pak konečně přišly góly.
Jako první se odměny za aktivitu dočkal český tým. V šedesáté minutě si Kalouda pohrál se třemi soupeři a polovysokou přihrávkou vyzval k zakončení Fenina. Ten se z otočky nádherně položil do míče, který zapadl přesně k tyči argentinské branky. Gólman Romero se po ráně natahoval marně. Radost však vydržela Čechům jen pár desítek vteřin. Už v 62. minutě si totiž na kolmici středem obrany naběhl nestřežený Aguero a ranou po zemi podél vybíhajícího Petra vyrovnal. Zaznamenal už svůj šestý gól na turnaji.
Vyrovnaný boj pokračoval, Argentinci dostali po vyrovnání chuť rozhodnout zápas ještě před devadesátou minutou. Skórovat mohl Morález, ale jeho nadějný pokus zhruba ze sedmi metrů vyrazil český gólman na rohový kop. Čtyři minuty před koncem se to ale Jihoameričanům povedlo. Po nakrátko rozehraném rohu se prosmýkl do vápna Zarate a nenápadnou střelou překvapil gólmana Petra. Unavení čeští bojovníci už na odpověď neměli sílu ani dostatek času.
MIROSLAV SOUKUP TRENÉR
Petr (6) Kúdela (7) Mazuch (7) Šimůnek (7) Kubáň (6) Mičola (7) Kalouda (8) Suchý (7) Mareš (6) Fenin (8) Střeštík (7) ČESKO
TRENÉR HUGO TOCALLI
Romero (8) Fazio (6) Insua (7) Mercado (8) Banega (7) Sanchez (7) Sigali (7) Aguero (9) Moralez (8) Zarate (8) Piatti (6) ARGENTINA
FAKTA ZÁPASU
GÓLY: 1:0 - 60. minuta - Kalouda se nádherně uvolnil ve vápně, přesně nahrál Feninovi a ten z otočky přízemní střelou k tyči nedal gólmanu Romerovi šanci. 1:1 - 62. minuta - Aguero se uvolnil mezi dvěma obránci a parádně zamířil po levé ruce gólmana Petra. 1:2 - 86. minuta - Zarate přízemní střelou zaskočil gólmana Petra, který na jeho střelu zareagoval pozdě.
ROZHODČÍ: Undiano Mallenco - Martinez, Juste Jimenez (všichni Šp.). ŽK: Kubáň, Kúdela, Šimůnek, Mičola, Mazuch - Sanchez, Mercado, Zarate, Banega, Romero. 19 526 diváků.
STŘÍDÁNÍ: 71. Gecov za Mareše, 82. Pekhart za Střeštíka - 80. Acosta za Piattiho, 90. Cabral za Moraleze.
MUŽ ZÁPASU AGUERO vrátil Argentince do zápasu, když jen dvě minuty po vedoucím gólu Čechů odpověděl z rychlého protiútoku a nedal Petrovi šanci.
OKAMŽIK ZÁPASU
86. Česká obrana v závěru neustála tlak Argentinců a Zarate přesnou ranou rozhodl o jejich šestém titulu mistrů světa. CHYBA ZÁPASU 62. Špatná spolupráce obou českých stoperů vyústila v rychlou vyrovnávací branku, která vzala Čechům vítr z plachet. Aguero měl na zakončení
spoustu času.

Sparta vyhrála 3:0

5. července 2007 v 13:57 | Povy |  Gambrinus Liga
Sparťanští fotbalisté ve středu v druhém přípravném utkání porazili bez větších potíží gruzínský klub FC Ameri 3:0. O své výhře rozhodli v úvodu utkání, všechny tři branky padly v rozmezí třinácti minut. Čtvrtý tým loňského ročníku gruzínské ligy působil vystrašeně, několik slibných akcí ukázal až po přestávce, kdy Sparta hrála v prostřídané sestavě. Prvním gólem ve staronovém působišti se předvedl útočník Jan Holenda.
Sparťané od pondělí trénují už s míčem a na jejich výkonu to bylo znát. Od první minuty bavili diváky a svou jednoznačnou převahu nad loňským vítězem Gruzínského poháru vyjádřili brzy i střelecky.
Poprvé se trefil Horváth, který sice původně nebyl v základní jedenáctce, ale na poslední chvíli ho kouč Michal Bílek zařadil a záložník se mu už ve čtvrté minutě odměnil přesnou střelou z 20 metrů. Jenže tím sparťanská kanonáda neskončila: další branku přidal po nádherné individuální akci navrátilce Slepičky ranou z voleje Kisel a už v 17. minutě letenský odchovanec Holenda vstřelil hlavou první gól ve sparťanském áčku.
Sparťané nenadělovali jen krásné góly, ale i pohledné akce a kuriózní okamžiky. Nejprve nasadil další novic Kladrubský soupeři 'jesličky' tam a zpět, poté se mohl zapsat mezi střelce nechtěně i kapitán Řepka, jehož hlavičku směrem dozadu špatně odhadl brankář Grigar a míč chytil po sprintu zpět až nedaleko brankové čáry.
To byla také největší šance Gruzínců z prvního poločasu, ale v tom druhém si vedli už lépe. Trenér Bílek udělal v sestavě osm změn a na hře to bylo znát; obrana si dovolila několik okének a jen včasné zásahy brankáře Zlámala uchránily Spartě čisté konto.
Sparta Praha - FC Ameri 3:0 (3:0)
Branky: 4. Horváth, 14. Kisel, 17. Holenda. Rozhodčí: K. Hrubeš. Diváci: 1040.
Sestava Sparty: Grigar (46. Zlámal) - Pospěch (46. Bíro), Řepka (46. Mareš), Kadlec (46. Zabavník), Kladrubský - Kisel (46. Vršajevič), Hušek, Horváth (46. Sylvestre), Matušovič (46. Petržela) - Holenda (46. Rezek), Slepička (68. Holenda).

5. července 2007 v 10:49 | Povy |  Přestupy
Po tříleté anabázi v Premier League v dresu Liverpoolu se ofenzivní záložník Luis García vrací do španělské ligy, kde oblékne dres Atlétika Madrid. Garcíův odchod je součástí chystaného příchodu útočníka Fernanda Torrese opačným směrem.
Devětadvacetiletý španělský reprezentant podepsal v Madridu smlouvu na tři sezóny, jeho cena je odhadována na čtyři miliony liber. Je to tedy částka, o kterou by se mělo snížit odstupné Liverpoolu za Fernanda Torrese. Luis García už je v tuto chvíli v Madridu, kde prošel lékařskou prohlídkou a ve 13:30 byl oficiálně představen jako nová posila klubu.

"Bylo to moje osobní rozhodnutí. Liverpool má jeden z nejlepších týmů na světě, strávil jsem tu krásné tři roky, ale nastal čas přemýšlet o budoucnosti. Atlétiko jsem prostě odmítnout nemohl, ale na Liverpool nikdy nezapomenu, stal se důležitou součástí mé kariéry. Fanoušci tady byli úžasní, podporovali mě v dobrých i špatných chvílích," loučí se García s Anfield Road a zároveň již vzhílží k nové sezóně v Atlétiku: "Budeme hrát o titul. Máme skvělý tým a myslím, že pokud budeme pokračovat v podobným způsobem jako v minulé sezóně, tak nevidím žádný důvod, proč bychom nemohli dostat klub tam, kam patří."
Luis García byl jedním z vydařených obchodů Rafela Beníteze, který si jej do Liverpoolu přivedl v roce 2004 jako nepotřebného z Barcelony. García poté byl jedním z hlavních tahounů týmu, který před třemi lety vystoupal na evropský vrchol, když s Liverpoolem vyhrál Ligu mistrů. Na minulou sezónu však zanedlouho třicetiletý záložník nebude vzpomínat zrovna v nejlepším, protože kvůli zraněnému koleni pro něj skončila už v lednu. Za Reds celkem odehrál 121 utkání, ve kterých zatížil konto soupeře 30 góly. Podle svých slov se hodlá García v Atlétiku dostat znovu do formy a také se probojovat zpět do španělské reprezentace.

Torres definitivně v Reds

5. července 2007 v 10:44 | Povy |  Přestupy
Už je to tady. Včera ve večerních hodinách byl po dlouhých jednáních konečně dotažen transfer útočníka Fernanda Torrese z Atlétika Madrid do Liverpoolu. Konečná částka činí 36 miliónů eur.
Vedení Liverpoolských v čele s trenérem Rafaelem Benitezem si včera velice oddychlo. Madridský klub kývl na nabídku, která se v převodu na české koruny, pohybuje na neuvěřitelné cifře 1, 03 miliardy.

Španělský kouč měl svého krajana v hledáčku již delší dobu, ovšem Atletiko nechtělo klíčového hráče a zároveň kapitána pustit. Situace se změnila až s angažováním Diega Forlana, o nějž se zajímaly i celky z Premier League, ale sám hráč upřednostnil směr Madrid. Součástí Torresova přestupu byl, i když nepřímo, Luis Garcia, který putoval s liverpoolskými 36 milióny eur rovněž na stadion Vincenta Calderóna, ovšem Atletiko za něj zaplatí 4 milióny liber. Částka se ale nejspíš odečte od sumy za Torrese.

Torres by měl během dneška podepsat šestiletý kontrakt. Na tohoto dvacetiletého měl políčeno také londýnský Arsenal. Kanonýři však nedávno dotáhli do zdárného konce transfer Chorvata Da Silvy. Španěl oblékne dres s číslem devět, který před ním nosily hvězdy Liverpoolu Ian Rush nebo Robbie Fowler.

"Faktem je, že Reds mi dali dres s devítkou na zádech, čím chtějí ukázat, jak si mnou jsou jistí. Vždyť se podívejte, jací fotbalisté oblékali tento dres přede mnou. Pro mě tímto přestupem začíná nové dobrodružství a doufám, že s prací úsilím se mohu dostat mezi nejlepší hráče týmu. Je to unikátní příležitost. Liverpool je velice ambiciózní klub, který chce vyhrát vše. Tato skutečnost byla velice důležitá v mém rozhodování. Chtěl bych se adaptovat tak rychle, jak jen to bude možné. Myslím, že Premiership je soutěž, která mi bude sedět," uvedl Torres ke svému přestupu.

Makaay do Feynoordu!

5. července 2007 v 10:38 | Povy |  Přestupy
Velkou posilu získal nizozemský fotbalový klub Feyenoord Rotterdam, když z Bayernu Mnichov přivedl kanonýra Roye Makaaye. Ten se tak podle očekávání vrací do vlasti poté, co s ním v Německu už nepočítali. Makaay by měl Feyenoordu pomoci napravit poslední sezónu, která byla nejhorší za poslední roky, když klub skončil na sedmém místě. Bavorský celek přestup potvrdil, ale výši odstupného nezveřejnil.
Dvaatřicetiletý obávaný střelec přišel do Bayernu v roce 2004 za 19 miliónů euro (asi 530 miliónů korun) z La Coruni a německá média spekulují, že za podobnou sumu byl nyní také prodán. Potvrzuje to také prohlášení šéfa představenstva nejslavnějšího německého celku Karla-Heinze Rumennigeho. "Zaplatili jsme za něj dost peněz a tolik za něj také budeme chtít."
Makaay byl pro Bayern důležitým hráčem, když během 129 ligových zápasů nastřílel 78 branek. Podobnou bilanci měl také předtím v La Coruni. Nyní se však stal pro Bayern nepotřebným poté, co se vedení klubu rozhodlo pro kompletní přestavbu kádru a získalo do útoku za 9 miliónů euro Itala Lucu Toniho a ještě o tři milióny dráž německého reprezentanta Miroslava Kloseho. Makaay se proto rozhodl pro návrat do Nizozemska. "Bylo jeho přáním vrátit se do vlasti," potvrdil Rumennige.
Bývalý nizozemský reprezentant je tak již sedmým hráčem, který Bayern opustil. Před ním zamířil do Manchesteru United za 25 miliónů eur Owen Hargreaves, Andreas Görlitz odešel na hostování do Karlsruhe, Ali Karimi zatím nenašel angažmá, Claudio Pizarro a Hasan Salihamidžič odešli zdarma do Chelsea respektive Juventusu Turín a Mehmet Scholl ukončil kariéru. Očekává se, že v Bayernu skončí také paraguayská dvojice Julio dos Santos a Roque Santa Cruz.

Svěrkoš do Baníku!

5. července 2007 v 10:36 | Povy |  Přestupy

Svěrkoš se vrací do Ostravy, ve čtvrtek se přidá k týmu

Fotbalový útočník Václav Svěrkoš je na zpáteční cestě z Mönchengladbachu do Ostravy. Třiadvacetiletý hráč, který se nedávno od představitelů německého klubu dozvěděl, že s ním Borussia do budoucna už nepočítá, se s ostravským vedením dohodl na podmínkách svého návratu na Bazaly.
Přestup zatím nebyl zpečetěn, ale jednání se ve středu pohnulo ke spokojenosti Baníku. Mönchengladbach dal Svěrkošovi souhlas, aby se od čtvrtka zapojil v Ostravě do přípravy. "Teď je to věc mezi Mönchengladbachem a Baníkem, smlouvu ještě budeme dodělávat. Ale dneska jsme konečně dostali povolení, aby s námi trénoval," řekl ČTK generální manažer klubu Werner Lička.
Svěrkošův návrat do české ligy se začal rodit o minulém víkendu. Vyhaslého kanonýra jako první kontaktovala Sparta, ale zájem úřadujícího mistra musel jít stranou, když se útočník rozhodl dát přednost Ostravě. Baník v posledních dnech intenzivně vyjednával s hráčem i o jeho vyvázání ze smlouvy, kterou má v Mönchengladbachu až do roku 2009.
Někdejší útočník české reprezentační jednadvacítky z Bazalů před čtyřmi lety vyrazil do světa velkého fotbalu. Po jeho životní sezóně, v které nastřílel 14 gólů, Svěrkoše v devatenácti letech za dva milióny eur koupil Mönchengladbach. Tam však narazil na nedůvěru trenéra, stěží se prosazoval do základní sestavy, i přesto dokázal v bundeslize nasbírat 17 zásahů.
Klub ho třech letech poslal na hostování do Herthy Berlín, poslední půlrok zase Svěrkoš strávil v Austrii Vídeň, s kterou se radoval ze zisku Rakouského poháru.
"Hrozně se těším na kluky a hlavně na fanoušky. Připravoval jsem se individuálně, ale teď to bude s mančaftem už daleko lepší. S hráči jsem byl v kontaktu, vážně jsem strašně rád, že jsme se s Baníkem dohodli," řekl Svěrkoš pro oficiální web Baníku.

Brazilce spasil Robinho

5. července 2007 v 10:35 | Povy |  Turnaje
Fotbalisty Brazílie podruhé za sebou spasil na mistrovství Ameriky útočník Robinho. Hráč Realu Madrid zařídil gólem z penalty obhájcům trofeje vítězství 1:0 nad Ekvádorem a postup do čtvrtfinále ze druhého místa skupiny B za Mexikem.

Získá naše "dvacítka" na MS medaili?

4. července 2007 v 19:31 | Povy |  Ankety
Získá naše dvacítka medaili?

Prosadí se Timo ve Valencii?

4. července 2007 v 19:26 | Povy |  Ankety
Prosadí se tento gólman ve Valencii přes Caňizarese?

Prosadí se Bohemka v první lize?

4. července 2007 v 19:24 | Povy |  Ankety
Prosadí se Bohemka?

Odvolá pan Košťál Brücknera?

4. července 2007 v 19:23 | Povy |  Ankety
Odstoupí šedovlasý kouč od reprezentace?

Odejde Quagliarella do Manchesteru?

4. července 2007 v 19:22 | Povy |  Ankety
Odejde tedy Quagliarella do Manchesteru?

Vítěz Copa América

4. července 2007 v 19:20 | Povy |  Ankety
Tak kdo podle Vás ten turnaj vyhraje?

Posily Dortmundu

4. července 2007 v 19:19 | Povy |  Ankety
Tak co vidíte to na Kovače nebo Klimowicze? Anebo na někoho jiného?

Kladrubský posílil Spartu

4. července 2007 v 17:31 | Povy |  Přestupy
Čtvrtou posilou fotbalové Sparty Praha během letního přestupního termínu se stal jednadvacetiletý Jiří Kladrubský z Českých Budějovic, který dnes podepsal ve Spartě čtyřletý kontrakt.
Foto
ČTK o přestupu informoval Pavel Paska, majitel společnosti ISM, která hráče zastupuje. O Kladrubského příchodu se už mluvilo delší čas, protože Sparta uplatnila opci, kterou získala před rokem, kdy poslala na jih Čech několik hráčů na hostování i na přestup.
A protože od té chvílí nepřišel s lukrativní nabídkou žádný movitější zájemce, Kladrubský zamíří na Letnou, kde se setká s řadou svých spoluhráčů z národního týmu do jednadvaceti let.
Na nedávném mistrovství Evropy působil společně s Kadlecem, Zlámalem, Kolářem a Holendou. Kladrubského označili experti za jednoho z mála hráčů, který na šampionátu obstál, přestože hrál na nezvyklém postu pravého záložníka.
Jenže univerzál Kladrubský už několikrát prokázal, že je schopen hrát i na dalších postech v sestavě. O nabídky neměl Kladrubský rozhodně nouzi.
"Dlouho jsme možnost odejít do Sparty zvažovali, protože zájem měl i Portsmouth. Rozhodli jsme se s hráčem nakonec pro Spartu, tudíž pro postupné kroky a získávání zkušeností ze zahraničního fotbalu v evropských pohárech. Až později se teprve uvidí, zda už vyčerpal svůj potenciál," řekl hráčův manažer na webu společnosti ISM.
Fotbalista je rád, že jeho kariéra má vzestupnou tendenci. "Zájem Sparty mě samozřejmě moc potěšil. Chtěl bych poděkovat Českým Budějovicím za to, že mi daly šanci a vychovaly mě pro velký fotbal. Sparta je obrovská šance, které si vážím, a těším se na mé nové angažmá," řekl po podpisu smlouvy jednadvacetiletý obránce.
Spokojen byl i trenér Michal Bílek. "Je to jeden z největší talentů českého fotbalu a pro Spartu může být již nyní a samozřejmě i do budoucna velkým přínosem. Jeho uplatnění na defenzivních postech je velmi široké," uvedl kouč v tiskové zprávě.
Kladrubský je čtvrtou letní sparťanskou posilou. Již dříve se klubu upsali Ondřej Kúdela, David Limberský a Avdija Vršajevič. Novými tvářemi v mistrovské kabině jsou také hráči, kteří dříve působili na hostování: Zdeněk Zlámal, Jan Holenda, Milan Petržela či Jan Šimůnek.
Kladrubský dosud působil pouze v Českých Budějovicích, v lize nasbíral 31 zápasů.

Dvacítka si remízou zkomplikovala postup

4. července 2007 v 17:30 | Povy |  Turnaje
Česká fotbalová dvacítka sahala na světovém šampionátu v Kanadě po téměř jistém postupu do osmifinále.
V Ottawě dnes otočila nepříznivé skóre proti KLDR, ale minutu před koncem inkasovala z penalty na konečných 2:2. Do tabulky skupiny E si tak připsala druhý bod a v posledním utkání s Panamou potřebuje vyhrát. Další remíza totiž českým fotbalistům k postupu do osmifinále nemusí stačit.
Trenér Miroslav Soukup dostál svým slibům a oproti remízovému duelu s Argentinou udělal dvě změny v sestavě. Místo Střeštíka poslal do útoku Pekharta, v záloze nastoupil Kalouda a Suchý se posunul k Šimůnkovi do stoperské dvojice, z níž překvapivě vypadl Mazuch.
Jestliže Češi se proti Argentině na začátku jen stěží bránili, úvod proti nováčkovi na šampionátu dvacítek nabídl přesně opačný obraz. Mladí reprezentanti se snažili Kokorejce přitlačit, ale z úvodní územní převahy vytěžili jen střely ze střední vzdálenosti. Nebezpečnější byl v deváté minutě po šikovném zpracování Jandův pokus, ovšem korejský brankář byl na zemi včas.
Po jedenácti minutách se osmělil i soupeř a český brankář Petr jen s námahou vyrazil střelu Kim Kuk-čina na roh. Soukupovi svěřenci však nevzali varování vážně, a tak přišel trest: ve 12. minutě pláchl Dohnálkovi kapitán Kim Kum-il a nechytatelně poslal výběr KLDR do vedení.
Za dvě minuty mohl srovnat po přihrávce Fenina Kalouda, ale křížnou střelou těsně minul. Česká dvacítka se sice pokoušela Korejce zatlačit, jenže její snahu brzdily nepřesnosti i soupeřova zahuštěná a pružná obrana.
Asijskému celku vůbec nevadila umělá tráva, na níž se v Ottawě hraje, a naopak k ohrožení se dostával mnohem snadněji než český tým. Po půlhodině hry zabránil Kim Kum-ilovi v druhém gólu gólman Petr, čtyři minuty před koncem poločasu zase těsně vedle hlavičkoval Čong Čo-min.
Kouč Soukup o pauze posílil ofenzivu a právě čerstvý muž na hřišti Střeštík, který nahradil obránce Dohnálka, mohl po pár sekundách druhé půle vyrovnat. Po přiťuknutí Pekharta se mu naskytla podobná pozice jako při korejském gólu, ovšem těsně minul horní růžek. Češi přišli z kabin viditelně nažhaveni a soupeře zatlačili do hluboké defenzivy.
Dvakrát zahrozil agilní Pekhart a především hlavička po centru Kaloudy v 52. minutě volala po gólu. Toho se Češi dočkali až o čtyři minuty později, kdy z dobrých dvaceti metrů napřáhl Kalouda a přízemní střelou k pravé tyči zaskočil Ču Kwang-mina.
Čechy i jejich fanoušky v hledišti ottawského stadionu, kam zavítalo o mnoho tisícovek méně diváků než s Argentinou, polila živá voda. A deset minut od vyrovnání zavládla v českém táboře ještě větší radost. Na Jandovu kolmici si naběhl Kúdela, krásně zprava nacentroval a Fenin zblízka otočil skóre.
Češi s přehledem kontrolovali další průběh, jenže v 88. minutě spadl po kontaktu s Jandou jeden z Korejců a španělský sudí ukázal na značku penalty. Brankář Petr sice pokus Čon Kwang-hjoka vyrazil, ale na dorážku už nedosáhl. Češi tak ztratili téměř jistý postup do osmifinále a v posledním utkání skupiny v pátek v noci proti Panamě budou muset nejspíš vyhrát.
Výsledek:
Česká republika "20" - KLDR "20" 2:2 (0:1)
Branky: 56. Kalouda, 66. Fenin - 12. Kim Kum-il, 89. Čon Kwang-hjok z pen. Rozhodčí: Undiano Mallenco - Martinez, Yuste Jimenez (všichni Šp.). ŽK: Šimůnek, Kúdela - Pak Song-čo, Čong Čo-min.
Sestavy:
ČR: Petr - Dohnálek (46. Střeštík), Suchý, Šimůnek, Kubáň - Gecov, Kalouda (83. Okleštěk), Kúdela, Janda - Fenin (90. Mičola), Pekhart. Trenér: Soukup.
KLDR: Ču Kwang-min - Pak Nam-čo, Jun Jong-il, Ri Kwang-hjok, Čon Kwang-hjok - Kim Kuk-čin (63. Pak Čo-min), Pak Song-čo, Ri Čol-mjong, Kim Kjong-il (81. Ri Hung-ryong) - Čong Čo-min, Kim Kum-il. Trenér: Čo Tong-sol.