O fotbale česky, Povy píše hezky!

Brücknera by mohl vystřídat Matthäus

14. června 2007 v 14:07 | Povy |  Repre
Kapitán německých mistrů světa z roku 1990 Lothar Matthäus údajně koncem dubna jednal s představiteli Českomoravského fotbalového svazu o svém možném nástupu k české reprezentaci po trenéru Karlu Brücknerovi. Uvedlo to čtvrteční Právo.
"Ano, hovořili jsme spolu, ale bylo to čistě informativní a naprosto bez jakýchkoliv konkrétních výstupů. Dál si stojím za tím, že není důvod odvolávat trenéra Brücknera, stále jsme (v kvalifikaci ME) na druhém, tedy postupovém místě a situaci máme ve svých rukách," řekl listu místopředseda svazu a manažer reprezentace Vlastimil Košťál.
Dodal nicméně, že je třeba mít nějaké alternativy. "Je čas se podívat do zahraničí, protože v Česku nyní vhodného trenéra pro případ vynucené náhlé změny nevidím. Hráči, z nichž převážná většina působí v zahraničí, by s tím problém neměli," uvedl Košťál.
Podle předsedy ČMFS Pavla Mokrého však tato informace nemá reálný základ. "Zřejmě se pan Matthäus po odchodu ze Salcburku dělá zajímavým. Nikdo mu nic nesliboval ani nenabízel. Hovořili jsme s ním ještě společně s místopředsedou Jaroslavem Vackem a manažerem Pavlem Paskou na utkání s Německem na Letné a bylo to o fotbale, ale zcela všeobecné," prohlásil Mokrý.
Mätthaus odešel minulý týden z rakouského mistrovského celku Red Bull Salcburk, který vedl společně s Italem Giovannim Trapattonim. Před lety, když Matthäus ještě hrál za Bayern Mnichov, ho chtěli získat do pražské Sparty tehdejší majitelé z Košic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odvolá pan Košťál Brücknera???????

Ano 22.2% (4)
Možná 27.8% (5)
Ne 50% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama